23 C
Konya
5 Ağustos (Perşembe) - 2021

Selçuk Üniversitesi’nden, binicilikte çifte birincilik başarısı

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Veteriner Fakültesi Binicilik Kulübü Sporcusu Kemal Şeveşeli, Başkent Binicilik Kulübü tarafından düzenlenen 15 Temmuz Şehitler Kupası’nda birincilik ödülü aldı

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Veteriner Fakültesi Binicilik Kulübü Sporcusu Kemal Şeveşeli, Başkent Binicilik Kulübü tarafından düzenlenen 15 Temmuz Şehitler Kupası’nda birincilik ödülü aldı. “Demet Casinitto” atıyla yarışlara katılan Şeveşeli, Ankara Atlı Spor Kulübünce düzenlenen diğer bir yarışta da birincilik ödülünün sahibi olmayı başardı.

Sporcu Şeveşeli yaptığı açıklamada, kulüp olarak yarışlarda önemli bir başarıya imza attıklarını ifade etti. Selçuk Üniversitesini en iyi şekilde temsil etmenin haklı gururunu yaşadıklarını belirten Şeveşeli, “Kulüp olarak yarışlara iyi hazırlandık ve sonucunu da güzel bir başarıyla taçlandırdık. Ankara’da düzenlenen 2 ayrı yarışta, engel atlama kategorisinde güzel sonuçlarla birincilik elde ettik. Bundan sonraki yarışlarda da Üniversitemizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -spot_img

HABERLER